Sposoby na wygraną z maszyną? Nie istnieją!

Każdy rozpoczyna grę z chęci wygranej. Nikt przecież nie lubi tracić pieniędzy,a  jedynie je zyskiwać. Gra na automatach w internecie to połączenie dobrej zabawy z możliwością wygrania naprawdę dużej gotówki!

Nie ma się więc co dziwić, że każdy gracz – czy to nowy, czy już doświadczony – próbuje znaleźć sposób, jak przechytrzyć automat. Niestety, maszyny nie da się przewidzieć, tak jak nie da się przewidzieć ile oczek wypadnie w rzuconych kościach do gry. Obserwacja i próba poznania sposobu działania i płatności maszyny na nic się więc nie zda. Komputery są tak zaprogramowane, aby nie dało się rozszyfrować algorytmu. Legalna maszyna musi więc być typowo losowa, czyli nieprzewidywalna. Przy każdej zmianie ustawień następuje reset wcześniejszych, nie występują podobne sekwencje. Trafienie najlepszego z możliwych układów jest wyłącznie zasługą szczęścia i losu a nie matematycznego geniuszu gracza.

A los może sprzyjać, bądź nie. Doświadczeni gracze wiedzą, że gdy gra nie idzie lepiej ją przerwać. Często ustalają sobie więc limity, których przestrzegają podczas gry. Pierwszy i najważniejszy dotyczy maksymalnej przegranej, po której trzeba skończyć grę. Zawsze można trafić jackpota, ale jeśli się go nie trafi – straci się własne pieniądze. Gdy określimy poziom ryzyka, które możemy ponieść podczas gry, nie spowoduje to zbyt dużych strat finansowych. Wielu graczy ustala sobie również drugi limit, dotyczący wygranej. To kwota, którą chcą osiągnąć w grze. Jeśli ją wygrają również kończą dalszą zabawę. Racjonalne podejście jest więc najważniejsze.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *